Connect with Us

I lidhur me tre femra njëkohësisht/ Djali i David Beckham surprizon prindërit e tij me veprimet e fshehta

Showbizz

I lidhur me tre femra njëkohësisht/ Djali i David Beckham surprizon prindërit e tij me veprimet e fshehta

Publikuar

-

Djali i pashëm i futbollistit të njohur ndërkombëtar, David Beckham, Brooklyn Beckham raportohet se ka pasur lidhje intime me tre femra njekohesisht.

Që në moshën 20 vjeçare, ai ishte lidhur me tre femra të ndryshme duke lënë prindërit e tij ‘të sikletosur’ për reputacionin e tij.

Ata janë surprizuar kur kanë mësuar se ai ka qenë në një lidhje me Moss, motrën e Kate.

Brooklyn dhe Lottie Moss raportohet se kanë pasur një lidhje intime sekrete para se të lidhej me ish-të dashurën e tij tani Hana Cross./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Lorena Haliti është bukuroshja shqiptare e cila u shfaq në klipin e këngës hit të reperit Ledri Vula, “Rio”. Bukuria e saj nuk mbeti pa u evidentuar, pasi ajo është një modele shumë e njohur dhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Së fundi Lorena kla publikuar disa foto ku duket shumë joshëse e veshur me një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Fansi i çmendur pas këngëtares shqiptare/ Bën tatuazh portretin e saj

Publikuar

-

Nga

Fansat bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet për idhujt e tyre. I tillë është edhe fansi i këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, i cili ka vendosur të bëjë tatuazh portretin e saj në krah. Juan Angel Cruz ka relaiuar tatuazhin dedikuar Bebe dhe shkruan krahas: “Për ty mbretëresha ime”. Sigurisht që kjo është një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Dua Lipa vijon të mbledhë ndihma për të prekurit nga tërmeti/ U rikujton ndjekësve se paratë do të shkojnë për familjet në nevojë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa vijon të punojë për të ndihmuar dhe kontribuuar për familjet e prekura nga tërmeti. Në bashkëpunim me dy vëllezërit shqiptar “Bond”, kanë realizuar bluze dhe nga shitja e tyre, të ardhurat do të jepen për të prekurit nga tërmeti. Dua iu ka rikujtuar fansave të saj edhe njëherë që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nga Fifi tek Anxhela Peristeri/ Flori Mumajesi iu “vihet” pas këngëtareve në party pas “Këngës Magjike”

Publikuar

-

Nga

Flori Mumajesi është  një nga këngëtarët dhe producentët më të suksesshëm shqiptar. Ai arriti të rrëmbente çmimin e parë në edicionin e shkuar të Këngës Magjike ndërsa në edicionin e fundit u shpall prap fitues por tani më si një kompozitor, pasi kënga fituese e Eneda Tarifës ishte një produksion i Florit. Gjatë after party-t, […]

LEXO TE PLOTE