Connect with Us

“Jam e varur nga dashuria për të”/ 4 vite në burg, Rezarta Shkurta rrëfen se çfarë ndodhi me bashkëshortin e saj

Showbizz

“Jam e varur nga dashuria për të”/ 4 vite në burg, Rezarta Shkurta rrëfen se çfarë ndodhi me bashkëshortin e saj

Publikuar

-

Rreth 1 vit më parë, këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta u bashkua sërish me bashkëshortin e saj Ermal Hoxha, i cili për 4 vite vuajti dënimin me burg.

Rezarta publikonte shpesh dedikime drejtuar partnerit të saj, duke treguar sa shumë e ndjente mungesën e tij. Së fundmi Shkurta ka folur publikisht se si e ka përjetuar atë periudhë dhe se si ndihet tashmë që Ermali është pranë saj.

Ajo ka rrëfyer se nuk ka qenë aspak e lehtë të jetojë 4 vite pa praninë e bashkëshortit, por ata arritën të përballonin gjithçka falë dashurisë së fortë për njëri-tjetrin.

“Ka pasur vështirësitë e veta. Nuk ka qenë e lehtë 4 vite mungesë dhe e kuptuam se ishin shumë kur ishim përballë njëri-tjetrit. Mendoj se fatmirësisht dhe fatkeqësisht jam çmendurisht e dashuruar me atë burrë dhe më vjen pak inat sepse mund ta quaj veten grua të varur nga dashuria për partnerin e saj. Dashuria na bëri të kalojmë çdo gjë dhe jam e bindur që kjo sprovë që kaluam ishte asgjë, mund të kalojmë dallgë më të mëdha dhe Zoti mos na vëntë në prova të tilla”, është shprehur Rezarta.

Ndër të tjera ajo ka shtuar se ka dashur që këto kohë të shijojë familjen e saj dhe nuk e di nëse në të ardhmen do të sjellë në jetë një tjetër fëmijë. Rezarta dhe Ermali janë prindër të një vajze të quajtur Hera, me të cilën kanë krijuar një lidhje shumë të ngushtë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: