Connect with Us

“Më pëlqen ta shoh këtë”/ Vajza e panjohur po këndonte këngën e saj, Rita Ora bën gjestin mirënjohës

Showbizz

“Më pëlqen ta shoh këtë”/ Vajza e panjohur po këndonte këngën e saj, Rita Ora bën gjestin mirënjohës

Publikuar

-

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore,ka treguar gjithnjë se bën gjeste shumë të ëmbla për fansat apo për njerëzit e tjerë të thjeshtë.

Së fundmi gjatë një shëtitje me makinën e saj, Rita ka dëgjuar zërin e bukur të një vajze që po këndonte dhe e ka bërë menjëherë për vete. Këngëtarja e ka kapur me video në moment të tillë dhe më pas e ka publikuar në Instastoryn e saj. “Pak nga talenti i bukur rrugës për në shtëpi nga xhirimet sontme, ti këndon shumë mirë vajzë”, ka shkruar ajo krahas videos.

Më pas një tufë e madhe njerëzish është mbledhur për të dëgjuar zërin e vajzës që këndonte dhe këngëtares i ka pëlqyer shumë ky fakt. “Po, më pëlqen ta shoh këtë”, është shprehur ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: