Connect with Us

“Mezi po pres ta këndoj në dasmën time”/ Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, ka gati dy projekte

Showbizz

“Mezi po pres ta këndoj në dasmën time”/ Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, ka gati dy projekte

Publikuar

-

“Mezi po pres ta këndoj në dasmën time”/ Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, ka gati dy projekte

Mezi po pres ta këndoj në dasmën time/ Flori Mumajesi rikthehet fuqishëm, ka gati dy projekte

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi pati një pausë të gjatë muzikore që pas fitimit të Këngës Magjike vitin e kaluar.

Kantautori ka vendosur të rikthehet shumë shpejt në tregun muzikor madje edhe me dy projekte të cilat Flori i ka gati.

Flori shprehet se këngën “Thjesht të du” e ka kënduar në një dasmë dhe mezi po pret ta këndojë dhe në dasmën e tij ndërsa kënga “Mbaroj” është baladë.

“E diela është ditë pushimi, por ka dhe nga ata që punojnë, përshembull unë në studio. Dy këngë të reja po vijnë. Në fakt njëren nga kënget do ta publikoj. Prandaj jam këtu sot. Janë dy materiale muzikore. Njëra quhet “Thjesht të du” dhe tjetra “Mbaroj”. Këngën e parë e kam kënduar në dasmën si kenga e çiftit dhe mezi pres ta këndoj dhe në dasmën time ndërsa “Mbaroj” është këngë shpirtërore, baladë”, shprehet Flori.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emina Çunmulaj tregon me krenari: “Jam e dobët, por kam celulit”

Publikuar

-

Nga

Emina Çunmulaj është një modelet shqiptare më të njohura në botë. Për shumë kohë ajo ka sfiluar për shtëpitë më të mëdha të botës. Linjat e një modeleje janë një zili për të gjitha vajzat pasi ëndërrojnë të kenë një trup perfekt. Emina së fundi ka publikuar një video ku u përgjigjet ndjekësve të shumtë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Pasi rrëfeu se ishte gay, shpërtheu në lot/ Surpriza që iu bë Marios në prapaskenë i emocionoi të gjithë

Publikuar

-

Nga

Grimieri i famshëm i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç i befasoi të gjithë me deklaratën e tij duke pranuar se ishte gay para një publiku mjaft të gjerë që  e mbështeti dhe e duartrokiti pafund. Pas kësaj deklarate, Marion e priste një surprizë në prapaskenë të cilën nuk e kishte pritur aspak. Pasi përfundoi fjalimin e […]

LEXO TE PLOTE