Connect with Us

Modelja nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më “hot” të Lucia Javorcekova do iu lënë pa frymë

Showbizz

Modelja nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më “hot” të Lucia Javorcekova do iu lënë pa frymë

Publikuar

-

Modelja nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot më “hot” të Lucia Javorcekova do iu lënë pa frymë

Lucia Javorčeková është një yll Instagrami e cila është bërë e njohur falë fotove provokuese që ndan në rrjetet sociale.

Ajo e ka nisur modelimin pasi u martua kur u bë e famshme në Itali pas vitit 2005. Lucia numëron mbi 1.3 milonë ndjekës në Instagram.

Modelja nuk ndalet së publikuar poza të nxehta, duke çmendur këshutu meshkujt. Në llogaritë e saj në rrjetet sociale mund të gjeni foto nga më të ndryshmet madje edhe nudo.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Fanset më të flakta”/ Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prezantojnë për herë të parë Ajkën në publik

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme, aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar filmin e tij “Falco” i cili tashmë është në të gjitha kinematë. Pranë tij në këto momente kaq të veçanta ishte dhe familja e tij, bashkëshortja Xhensila Myrtezaj dhe vajza Ajka. Vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt u shfaq për herë të parë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Engjëlli i Victoria Secret me pushime në Jamaica/ Modelja ngre temperaturat me pozat “hot”

Publikuar

-

Nga

Elsa Hosk është një nga modelet e Victoria Secret, e cila çmend ndjekësit me linjat e saj perfekte. Bukuroshja bjonde së fundi po shijon pushimet e nxehta në Jamaica, nga ku ka ndarë disa foto teksa pozon shumë sensuale. Modelja suedeze 31 vjeç ka pozuar me bikini minimaliste duke çmendur me format e saj. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kida “harron” të veshë reçipetat/ Fotoja e saj e fundit ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Kida është një nga këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të muzikës shqiptare. Ajo gjithnjë ëshët komentuar për paraqitjen e saj në public apo në klipet e saj. Kida së fundi ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë dhe pa reçipeta. Kjo ka tërhequr vëmendjen e të […]

LEXO TE PLOTE