Connect with Us

Ngjyrat ekstreme të vjeshtës/ Guxoni edhe ju si këto blogere, ja 10 veshjet më “in” për këtë sezon

Fashion

Ngjyrat ekstreme të vjeshtës/ Guxoni edhe ju si këto blogere, ja 10 veshjet më “in” për këtë sezon

Publikuar

-

Sezoni i vjeshtës duket se nuk do të përfundojë ende, dhe rrobat me shumë ngjyra të forta dhe të ndezura do të mbizotërojnë. Mes shumë propozimeve që vijnë nga zëra të njohur të botës së modës, këtë herë propozohen bashkë dy ngjyra, të cilat as nuk keni menduar se mund të qëndrojnë bashkë.

Janë në kontrast, po aq sa edhe në harmoni kur i shikon bashkë – pink dhe burgundy (rozë me të kuqe të errët ose lejla).

Vishnjë dhe rozë, dy ngjyra që shumë prej nesh nuk do guxonin t’i mendonin bashkë, por janë aq befasuese, sa i japin çdo fiziku një lloj sigurie dhe sofistikimi si rrallë veshje e arrin.

Me këtë kontrast që do të shihni në këto kombinime, do të kuptoni se roza dhe vishnja janë bashkimi më i mirë i vjeshtës, sidomos nëse jeni mësuar të shijoni një gotë verë me miqtë në mbrëmje.

Më sipër do te gjeni disa kombinime që do t’ju joshin për t’i pasur këto dy ngjyra patjetër në gardërobë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: