Connect with Us

“U rrite u bëre për t’u martuar”/Jonida Vokshi uron bashkëshortin për ditëlindje në mënyrën më të pazakontë

Showbizz

“U rrite u bëre për t’u martuar”/Jonida Vokshi uron bashkëshortin për ditëlindje në mënyrën më të pazakontë

Publikuar

-

Pak muaj më parë, moderatorja Jonida Vokshi  u kurorëzua në martesë me partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi.

Por ditën e sotme Besnik Krapi feston ditëlindjen dhe mbush 33 vjeç .Sigurisht në një ditë si kjo nuk mund të mungonte një urim nga Jonida.

Teksa ka kaluar mesnata, moderatorja ka publikuar në Instagram disa foto nga dasma dhe në to shkruan një urim që na shkriu së qeshuri.

U rrite u bërë për t’u martuar!E paç jetën të lumtur aq shumë të mirë sa ke nusen😂😂😂😂😂Të dua dhe kjo punë ka marrë fund!”- shkruan Jonida.

Kujtojme se momentalisht ata po jetojnë në Kosovë dhe të dy kanë plane për jetën profesionale./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: