Connect with Us

VIDEO-“Dilema” e madhe e Kejvina Kthellës/ Modelja kërkon mendimin e ndjekësve

Showbizz

VIDEO-“Dilema” e madhe e Kejvina Kthellës/ Modelja kërkon mendimin e ndjekësve

Publikuar

-

Kejvina Kthella është një nga vajzat më seksi të showbizit. Ajo është përfolur shpesh herë në media për pamjen e saj dhe linjat perfekte.

Së fundi duket se Kejvina ndodhet përballë një dileme. Ajo po mendon të ndryshojë ngjyrën e flokëve, por duket se nuk është e sigurt.

Nëpërmjet një videoje në Instastory ajo ka vendosur një paruke brune duke treguar se dëshiron të heqë dorë nga flokët bjonde.

Në përshkrimin e videos Kejvina kërkon mëndimin e fansave që deri më tani nuk janë shumë dakort për një ndryshim në pamje të Kejvinës.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: