Connect with Us

Femra me format më bombastike në showbizz/Nuk i ndahet palestrës, Kim Kardashian “ankohet” për peshën

Showbizz

Femra me format më bombastike në showbizz/Nuk i ndahet palestrës, Kim Kardashian “ankohet” për peshën

Publikuar

-

Rreth një vit më parë ylli i reality show-t “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian arriti peshën ideale dhe e festoi këtë me një sërë fotosh të shumta.

Por ajo ka zbuluar së fundmi e ka shtuar sërish peshë gjatë vitit të kaluar gati 8 kilogramë më shumë.

Në një postim në Instagram nga palestra të shtunën, Kim u tha fansave: “Është ushqimi (fajtori), unë stërvitem por kështu si ha…”.

Kim tha se është duke punuar drejt arritjes së peshës ideale deri në ditëlindjen e saj të 40-të, e cila është më 21 tetor.

Menjëherë pas një nate në palestër, Kim tregoi se shkon sërish në palestër mëngjesin që vjen për t’u stërvitur, por zakonet e të ngrënit janë ato që e bëjnë të shtojë në peshë.

Nëna e katër fëmijëve nuk ka qenë asnjëherë në siklet për trupin e saj, dhe kohët e fundit ka pozuar edhe me bikini për Halloween kur u vesh si Elle Woods nga filmi ikonë “Legally Blonde”./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE