Connect with Us

FOTO-Veshja tepër seksi e Dua Lipës/ Këngëtarja i “tërbon” të gjithë në “MTV EMA”

Showbizz

FOTO-Veshja tepër seksi e Dua Lipës/ Këngëtarja i “tërbon” të gjithë në “MTV EMA”

Publikuar

-

FOTO-Veshja tepër seksi e Dua Lipës/ Këngëtarja i “tërbon” të gjithë në “MTV EMA”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme i ka lënë të gjithë pa fjalë me veshjen në një nga eventet më të mëdha të vitit në muzikë, MTV EMA, që u mbajt në Qendrën e Konferencave dhe Ekspozitës FIBES, në Spanjë.

Këngëtarja, 24 vjeçe, performoi këngën më të re “Don’t start now”, dhe u sigurua që të gjithë t’i kishin sytë te ajo me veshjen mjaft ekstravagante.

Me një rrip që i mbulonte gjoksin dhe të pasmet e ekspozuara, Dua Lipa ia arriti qëllimit duke i vënë zjarrin skenën.

Pas performancës së saj, bukuroshja ndërroi veshje dhe shkoi pranë të dashurit të saj Anwar Hadid i cili e puthi në faqe si për ta përgëzuar për triumfin.

Dua dha dhe një ide për albumin e saj të ri, duke rrëfyer se është një miksim i muzikës së vjetër dhe të disa zhanreve të reja gjithashtu.

Ndërkohë në tapetin e kuq, Dua Lipa kishte një veshje të tretë akoma më moderne edhe pse jo aq e ekspozuar sa në skenë:

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emina Çunmulaj tregon me krenari: “Jam e dobët, por kam celulit”

Publikuar

-

Nga

Emina Çunmulaj është një modelet shqiptare më të njohura në botë. Për shumë kohë ajo ka sfiluar për shtëpitë më të mëdha të botës. Linjat e një modeleje janë një zili për të gjitha vajzat pasi ëndërrojnë të kenë një trup perfekt. Emina së fundi ka publikuar një video ku u përgjigjet ndjekësve të shumtë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Pasi rrëfeu se ishte gay, shpërtheu në lot/ Surpriza që iu bë Marios në prapaskenë i emocionoi të gjithë

Publikuar

-

Nga

Grimieri i famshëm i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç i befasoi të gjithë me deklaratën e tij duke pranuar se ishte gay para një publiku mjaft të gjerë që  e mbështeti dhe e duartrokiti pafund. Pas kësaj deklarate, Marion e priste një surprizë në prapaskenë të cilën nuk e kishte pritur aspak. Pasi përfundoi fjalimin e […]

LEXO TE PLOTE