Connect with Us

Horoskopi javor/ Astrologia shqiptare tregon surprizat që do ndodhin në jetën e 12 shenjave të zodiakut

Life Style

Horoskopi javor/ Astrologia shqiptare tregon surprizat që do ndodhin në jetën e 12 shenjave të zodiakut

Publikuar

-

Dashi

Ditë e vështirë në cështje pune karriere apo ligjore. Po ashtu kujdes në marrëdhëniet personale dhe në cift. Do ketë përballje dhe antagonizëm.

Demi

Do ishte mirë të ruanit qetësinë përballë ndonjë provokimi që shkaktohet në një ambjent pune apo në ndonjë udhëtim apo plan pune.

Binjakët

Sot do jetë ditë e vështirë për cështjet tuaja personale. Lidhja që do i bëni ndjenjave me paratë do ju shkaktojë probleme.

Gaforrja

Dita e sotme do tregoj qe bazat tuaja mund te lekunden ne nje ambjent ku ndjeheshit te fuqishem dhe te familjarizuar. Kujdes ne lidhje me ceshtje ligjore.

Luani

Një keqkuptim ne nje diskutim apo mesazh mund te behet shkak qe te prishen disa marredhenie te rendesishme me njerëz të afërt.

Virgjëresha

Nje menaxhim jo i mire ne ceshtjet ekonomike do ju beje te ndjeheni te pafuqishem per te permbushur nje deshire tuajen ne kete periudhe.

Peshorja

Probleme ne lidhje me ceshtje personale do dalin keto dite dhe ju duhet te ruani qetesine dhe dipllomacine. Ne te kundert mund te keni probleme.

Akrepi

Psikologjikisht do ndjeheni nen presion dhe kjo do ju jap pak shanse per te vepruar ashtu si duhet. Qellimet jane me te forta dhe ju mund te beni gjithcka per t’i realizuar.

Shigjetari

Do perballeni me nje thashethem apo nje ulje te reputacionit tuaj ne kete periudhe per shkak te abuzimit ne ceshtjet ekonomike.

Bricjapi

Ju duhet nje shtyse qe te filloni nje beteje qe e mendoni se e keni te fituar sidomos ne ceshtje pune dhe karriere. Megjtihate asgje nuk eshte e garantuar.

Ujori

Duhet sa me shpejt te kuptoni ku jeni me te forte dhe cfare mund te beni qe te forconi marredheniet tuaja. Nje rruge per larg mund te anullohet.

Peshqit

Jeni ne nje moment qe sado qe te jepni shpirterisht e keni humbur mundesine te beni per vete dike qe e keni sulmuar apo bere padrejtesi.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Thyen tabutë në gjithë botën/ Zbuloni meshkujt e famshëm që lyejnë thonjtë dhe nuk e kanë aspak problem

Publikuar

-

Nga

Thonj me ngjyra nga më e rënda tek më të lehtat. Duket se edhe meshkujt e famshëm janë fiksuar me lyerjen e thonjve dhe të duken gjithashtu shumë burrëror. “Mendoj se burrat duhet të jenë të lirë të lyejnë thonjtë pa u ndjerë femërorë,” tha reperi A$AP Rocky për Vogue, teksa thonjtë i kishte të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

1 miliard dollarë fitime/ I la mbrapa filmat e tjerë, “Joker” thyen rekordin e rradhës

Publikuar

-

Nga

Filmi i cili mezi u prit nga të gjithë, ka thyer sërish një rekord tjetër. “Joker” kaloi shumën prej 1 miliard dollarësh në tregun global të shitjes së biletave këtë fundjavë, duke u bërë filmi i parë me vlerësimin R që arrin një gjë të tillë. Vlerësimi R në Shtetet e Bashkuara kërkon që çdo […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

VIDEO-“A keni ende guximin të pini duhan?”/Kishte pirë cigare për 30 vite rresht,pamjet e mushkërive të nxira bëjnë xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

A e keni menduar ndonjëherë se si duken mushkëritë tuaja pas pirjes së cigareve pothuajse cdo ditë? Këtë na e kanë treguar disa mjekë në një spital në Kinë , ku kane zbuluar pamjet tronditëse të një personi që kishte pirë cigare për 30 vite rresht dhe sipas videos mushkritë e pacientit ishin si qymyr në […]

LEXO TE PLOTE