Connect with Us

I mençur dhe i pamëshirshëm/ 10 fakte interesante rreth shenjës së Shigjetarit

Kuriozitete

I mençur dhe i pamëshirshëm/ 10 fakte interesante rreth shenjës së Shigjetarit

Publikuar

-

1.  Shigjetari  është një optimist që ëndërron gjëra të mëdha.

2. Shigjetari është i mençur dhe ka një humor të lig .

3. Shigjetari është i pavarur dhe urren që t’i thuhet se si të jetojë.

4. Shigjetari mund t’ju lexojë si një libër.

5. Shigjetari është i vështirë për tu mashtruar dhe gjithmonë po mendon dhjetë hapa përpara.

6. Shigjetari kërkon lirinë dhe është jashtëzakonisht e vështirë të gjurmohet.

7. Shigjetari mund të bëhet i pamëshirshëm kur mendojnë se i janë bërë padrejtësi.

8. Shigjetari nuk ka frikë të marrë rreziqe në jetë.

9. Shigjetari është aventuresk dhe pëlqen të përjetojë gjëra të reja.

10. Shigjetari është gjithmonë aty për të dashurit e tyre kur u duhen më shumë atyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: