Connect with Us

“Ishte djali i parë që takoja”/ Bashkëshortja e Elvis Naçit rrëfen emocionet e takimit të parë

Showbizz

“Ishte djali i parë që takoja”/ Bashkëshortja e Elvis Naçit rrëfen emocionet e takimit të parë

Publikuar

-

Imami i njohur shqiptar Elvis Naçi, është bërë tepër i njohur tashmë për publikun shqiptar për fjalimet e tij por edhe për ndihmat që jep për njerëzit në emisionin “Shqiptarët për Shqiptarët”.

Por sot e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte bashkëshortja e Imamit të njohur, Elvis Naçit e cila tregoi edhe periudhën e njohjes me Naçin, e cila ka ndodhur 17 vite më parë.

“ Elvisi ishte djali i parë që takoja dhe kisha pafund emocione. Isha e shoqëruar nga motra ime. Edhe mamin e kam patur shoqen time më të mirë, të cilën vazhdoj ta kem dhe tani. Pasi i mora leje asaj dhe ia shpjegova situatën, më dha leje. Kur u takuam bashkë, Elvisi u kërkoi shoqëruesve tanë që të kalonin në tavolinë më vete. Gjatë gjithë kohës isha me sytë ulur dhe vetëm ai fliste, siç e karakterizon edhe sot.”- ka treguar Fatma.

Kujtojmë se Elvisi dhe Fatma janë edhe prindër të tre vogëlushëve, dy djemve dhe një vajze, me të cilët Imami ndan shpesh foto në rrjetet sociale./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Aktorët e famshëm të serialit turk Bija ime/ Zbuloni çfarë nuk dinit rreth tyre

Publikuar

-

Nga

“Bija ime” është një nga serialet turke më të ndjekura në Shqipëri dhe në shumë vende të tjera. historia e këtij seriali është shumë prekëse dhe e veçantë pasi bëhet fjalë për një vajzë të vogël e cila quhet Ojky që vuan nga një sëmundje e rëndë si dhe mamaja e ka brkatisur duke e […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Lorena Haliti është bukuroshja shqiptare e cila u shfaq në klipin e këngës hit të reperit Ledri Vula, “Rio”. Bukuria e saj nuk mbeti pa u evidentuar, pasi ajo është një modele shumë e njohur dhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Së fundi Lorena kla publikuar disa foto ku duket shumë joshëse e veshur me një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Fansi i çmendur pas këngëtares shqiptare/ Bën tatuazh portretin e saj

Publikuar

-

Nga

Fansat bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet për idhujt e tyre. I tillë është edhe fansi i këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, i cili ka vendosur të bëjë tatuazh portretin e saj në krah. Juan Angel Cruz ka relaiuar tatuazhin dedikuar Bebe dhe shkruan krahas: “Për ty mbretëresha ime”. Sigurisht që kjo është një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Dua Lipa vijon të mbledhë ndihma për të prekurit nga tërmeti/ U rikujton ndjekësve se paratë do të shkojnë për familjet në nevojë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa vijon të punojë për të ndihmuar dhe kontribuuar për familjet e prekura nga tërmeti. Në bashkëpunim me dy vëllezërit shqiptar “Bond”, kanë realizuar bluze dhe nga shitja e tyre, të ardhurat do të jepen për të prekurit nga tërmeti. Dua iu ka rikujtuar fansave të saj edhe njëherë që […]

LEXO TE PLOTE