Connect with Us

Keni vështirësi të gjeni veshjet e duhura për në punë?/ Zbuloni 6 kombinimet më të papara për këtë sezon

Fashion

Keni vështirësi të gjeni veshjet e duhura për në punë?/ Zbuloni 6 kombinimet më të papara për këtë sezon

Publikuar

-

Keni vështirësi të gjeni veshjet e duhura për në punë?/ Zbuloni 6 kombinimet më të papara për këtë sezon

Ditët me shi dhe të zymta janë afruar dhe ne duhet të vishemi sa më bukur dhe të biem në sy me ngjyrat që do dominojnë në rrugë ose në punë.

Por si të visheni me shumë stil edhe në punv? Mos u shqetësoni më, “Marie Claire” ju tregon 6 mënyra si të rikombinoni veshjet tuaja që me siguri i keni në gardërobë.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Victoria Beckham zbulon tendencat e fundit të modës/ Këto janë ngjyrat që do të bëjnë namin këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Tashmë mund të themi me gojën plot se jemi në sezonin vjeshtë-dimër dhe duhet të ndryshojmë të gjithë gardërobën, duke mënjanuar veshjet e verës. Por të gjithë janë konfuzë se çfarë do të jetë në modë këtë sezon, cilat do të jenë ngjyrat e preferuara dhe kombinimet më perfekte që do t’iu bëjnë të dukeni […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Jo vetëm të zeza dhe gri/ Ja disa “hile” se si të visheni në dimër dhe t’i lini të gjithë pa mend

Publikuar

-

Nga

Të veshurit mund të bëhet shumë e lodhshme ndonjëherë në dimër falë mungesës së larmisë së veshjeve të jashtme  dhe nevojës për të veshur sa më shumë. Ndaj ne kemi gjetur disa truke për stilin e dimrit për ta bërë të veshurën pak më argëtuese këtë sezon. Sipas “revistes class” këto tetë ide te veshjeve […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të thjeshta dhe elegante/ Zbuloni 3 kombinimet më të bukura të pulovrës në vjeshtë

Publikuar

-

Nga

Pas verës me larmi tendencash, të gjitha vajzat e modës kanë filluar të prezantojnë veshjet e tyre të reja dhe, në këtë mënyrë, edhe tendencat e vjeshtës. Pulovra klasike ka filluar të jetë e pranishme në profilet e tyre sociale, madje edhe mënyra se si duhet ta kombinoni atë. Ndërsa zakonisht ne pulovrat i veshim […]

LEXO TE PLOTE