Connect with Us

Keni vështirësi të gjeni veshjet e duhura për në punë?/ Zbuloni 6 kombinimet më të papara për këtë sezon

Fashion

Keni vështirësi të gjeni veshjet e duhura për në punë?/ Zbuloni 6 kombinimet më të papara për këtë sezon

Publikuar

-

Ditët me shi dhe të zymta janë afruar dhe ne duhet të vishemi sa më bukur dhe të biem në sy me ngjyrat që do dominojnë në rrugë ose në punë.

Por si të visheni me shumë stil edhe në punv? Mos u shqetësoni më, “Marie Claire” ju tregon 6 mënyra si të rikombinoni veshjet tuaja që me siguri i keni në gardërobë.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO- Moda sipas Kim Kardashian/ Biznesmenia zbulon kombinimin perfekt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga personazhet më të fotografuara në botë, pa përmendur famën që ka fituar nga reality show “Keeping up with Kardashians”. Ajo gjithashtu është bërë e njohur duke dhënë mbështetjen e saj për një numër të madh çështjesh pa përfitimm duke përfshirë dhe drekën e të martës për institutin, The promise, për të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Si të mos keni ftohtë dhe të jeni shik në të njëjtën kohë?/ Ja disa ide kombinimi për palltot e mëdha

Publikuar

-

Nga

Nëse keni në plan të blini një pallto teddy bear – sepse sigurisht që i duhet garderobës suaj – mos përfundoni te e zeza dhe grija. Këtë sezon, ngjyrat e ngrohta dhe ato tipike për periudhën pranverë-verë qëndrojnë ende në modë. Palltot si arush janë komode, por edhe shik në të njëjtën kohë. Sipas “revistës Class” […]

LEXO TE PLOTE