Connect with Us

Në vetëm 8 muaj fiton 60 mijë dollarë/ Ja “sekreti i nxehtë” i modeles 19 vjeçare

Kuriozitete

Në vetëm 8 muaj fiton 60 mijë dollarë/ Ja “sekreti i nxehtë” i modeles 19 vjeçare

Publikuar

-

Të gjithë ne kemi nevojë për të pasur sa më shumë para por puna që bëjmë nuk na e mundëson këtë gjë.

Sekretin se si të bëni para shpejt na e jep një modele seksi ne Instagram e cila ka gjetur mënyrën se si të fitojë shumë para brenda një periudhe të shkurtër.

19-vjeçarja Chloe Horton, ka vënë një pasuri mënjanë për vetëm 8 muaj duke shitur foto të sajat në internet.

Skocezja insiston se nuk ka dalë kurrë nudo në fotot që ka shitur, por në fakt shet foto me të brendshme në një faqe aplikacioni.

Vetëm fansat e këtij aplikacioni mund të paguajnë para për ta parë në kamera të veshur me të brendshme dhe më shumë se kaq për foto më eksplicite.

Chloe ka më shumë se 20 mijë ndjekës në Instagram. Që prej shkurtit të vitit të kaluar ajo ka thënë se ka bërë 60.000 £./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: