Connect with Us

Stresi nuk i “ndahet” skandaleve/ Publikon videon me hashash në tavolinë

Showbizz

Stresi nuk i “ndahet” skandaleve/ Publikon videon me hashash në tavolinë

Publikuar

-

Ai njihet për tipin e tij pa komplekse dhe që nuk i ndahet kurrë telasheve dhe skandaleve. Tepër aktiv në rrjetet sociale, së fundmi Stresi ka  publikuar një video të shkurtër në Instastory ku tregon një moment teksa ndodhet me një grup shokësh, dhe mbi tavolinë shikohet që ka hashash.

Sipas videos, ai afron kameran tek lënda narkotike, dhe tregon edhe një moment nga televizori me filmin vizatimor të kukullave “Tomi dhe Jerry” që përkon edhe me atë çka po bën ai vet.

Në atë çast shikohet  që Tomi thith cigaren,  por Stresi edhe pse nuk ka publikuar video ku duket edhe ai të konsumojë cigaren me hashash e lë të  nënkuptohet./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: