Connect with Us

Stresi nuk i “ndahet” skandaleve/ Publikon videon me hashash në tavolinë

Showbizz

Stresi nuk i “ndahet” skandaleve/ Publikon videon me hashash në tavolinë

Publikuar

-

Ai njihet për tipin e tij pa komplekse dhe që nuk i ndahet kurrë telasheve dhe skandaleve. Tepër aktiv në rrjetet sociale, së fundmi Stresi ka  publikuar një video të shkurtër në Instastory ku tregon një moment teksa ndodhet me një grup shokësh, dhe mbi tavolinë shikohet që ka hashash.

Sipas videos, ai afron kameran tek lënda narkotike, dhe tregon edhe një moment nga televizori me filmin vizatimor të kukullave “Tomi dhe Jerry” që përkon edhe me atë çka po bën ai vet.

Në atë çast shikohet  që Tomi thith cigaren,  por Stresi edhe pse nuk ka publikuar video ku duket edhe ai të konsumojë cigaren me hashash e lë të  nënkuptohet./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE