Connect with Us

U zhgënjyen nga pamja/ Ja 15 vendet që nuk duken aq të mahnitshme si në reklama

Kuriozitete

U zhgënjyen nga pamja/ Ja 15 vendet që nuk duken aq të mahnitshme si në reklama

Publikuar

-

U zhgënjyen nga pamja/ Ja 15 vendet që nuk duken aq të mahnitshme si në reklama

Kur zgjedhim një vend për të kaluar pushimet tona, ne mahnitemi kur shohim foto të mrekullueshme të plazheve dhe pamjeve në kryeqytetet që i gjejmë kur lexojmë reklamat dhe libra.

Dhe, për fat të keq, nganjëherë ndodh që kur të arrijmë më në fund në destinacionin tonë, vendi as që duket aq afër sa e prisnim të ishte. Një pamje e bukur mund të jetë e prishur nga një kënd i ndryshëm nga fotot e reklamave dhe nga një turmë e madhe turistësh, apo nga ndonjë fenomen i pazakontë natyror.

Në fotogalerinë e mësipërme zbuloni 15 vendet që kanë zhgënjyer njerëzit që i kanë vizituar./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Çfarë figure shikoni të parën?/Ky test shpirtëror zbulon atë që duhet të ndryshoni në jetën tuaj

Publikuar

-

Nga

A jeni gati për të filluar ndryshime të reja në jetën tuaj? Ky test i thjeshtë shpirtëror ju zbulon diçka më shumë sesa karakteri juaj dhe ju lejon të kuptoni gjendjen shpirtërore. Mendjet tona, trupat tanë shpesh na dërgojnë sinjale, por jo gjithmonë i marrim ato ose nuk jemi të gatshëm ta bëjmë atë. Merrni dy […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

20 fotografitë e rralla historike që tregojnë një anë të pazakontë të së kaluarës

Publikuar

-

Nga

Nëse ndonjëherë keni dashur të ktheheni pas në kohë dhe të shihni se si njerëzit në shekujt e mëparshëm luanin poker ose benin gjera te cuditshme, ky koleksion është vetëm ai që ju nevojitet. Shumica e këtyre fotove ndoshta nuk do të shfaqen kurrë në librat e historisë, kështu që le të bëjmë një vështrim […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk kërkon falje dhe urren kafshët/ Ja 10 cilësitë e “këqija” të meshkujve të cilat duhet t’i dini para se të martoheni

Publikuar

-

Nga

cfare mesova ne 15 vite martese

Martesa është një “çështje” serioze. Kërkon përgjegjësi, rregulla dhe themele të forta mbi të cilat mund të ndërtohet një marrëdhënie e sinqertë dhe e ndërgjegjshme. Të martohesh do të thotë të ndash. Ndjenja, parime, vlera. Një mashkull që nuk i ndan të gjitha këto me ju nuk është i duhuri. Sipas “revistës Class” asnjëherë mos […]

LEXO TE PLOTE