Connect with Us

Vendet më të bukura në botë/ Ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit

Kuriozitete

Vendet më të bukura në botë/ Ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

Vendet më të bukura në botë/ Ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit

Dashi:  Aventurë në malet e Etiopisë.

Demi: Një vilë në bregdet në Greqi.

Binjakët: Një udhëtim i mbingarkuar në Tokio.

Gaforrja: Një kabinë liqeni në malet Anirondack, Kanada.

Luani: Mardi Gras dhe jeta e festave ne Rio de Janeiro, Brazil.

Virgjëresha: Largohuni nga bota në tokat e pacenuara të Suedisë.

Peshorja: Enduni në Budapest.

Akrepi: Pamjet fantastike në Kamboxhia.

Shigjetari: Eksploroni tokat ekzotike në Tanzani.

Bricjapi: Relaksohuni në një resort luksoz në Karaibe.

Ujori:Pranë nenes natyrë në Ugandë, Afrikë.

Peshqit:Yoga në Sri Lanka./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Çfarë figure shikoni të parën?/Ky test shpirtëror zbulon atë që duhet të ndryshoni në jetën tuaj

Publikuar

-

Nga

A jeni gati për të filluar ndryshime të reja në jetën tuaj? Ky test i thjeshtë shpirtëror ju zbulon diçka më shumë sesa karakteri juaj dhe ju lejon të kuptoni gjendjen shpirtërore. Mendjet tona, trupat tanë shpesh na dërgojnë sinjale, por jo gjithmonë i marrim ato ose nuk jemi të gatshëm ta bëjmë atë. Merrni dy […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

20 fotografitë e rralla historike që tregojnë një anë të pazakontë të së kaluarës

Publikuar

-

Nga

Nëse ndonjëherë keni dashur të ktheheni pas në kohë dhe të shihni se si njerëzit në shekujt e mëparshëm luanin poker ose benin gjera te cuditshme, ky koleksion është vetëm ai që ju nevojitet. Shumica e këtyre fotove ndoshta nuk do të shfaqen kurrë në librat e historisë, kështu që le të bëjmë një vështrim […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk kërkon falje dhe urren kafshët/ Ja 10 cilësitë e “këqija” të meshkujve të cilat duhet t’i dini para se të martoheni

Publikuar

-

Nga

cfare mesova ne 15 vite martese

Martesa është një “çështje” serioze. Kërkon përgjegjësi, rregulla dhe themele të forta mbi të cilat mund të ndërtohet një marrëdhënie e sinqertë dhe e ndërgjegjshme. Të martohesh do të thotë të ndash. Ndjenja, parime, vlera. Një mashkull që nuk i ndan të gjitha këto me ju nuk është i duhuri. Sipas “revistës Class” asnjëherë mos […]

LEXO TE PLOTE