Connect with Us

“A je single apo…”/ Liberta Spahiu tregon statusin e saj pasi u përfol për një lidhje me Flori Mumajesin

Showbizz

“A je single apo…”/ Liberta Spahiu tregon statusin e saj pasi u përfol për një lidhje me Flori Mumajesin

Publikuar

-

“A je single apo…”/ Liberta Spahiu tregon statusin e saj pasi u përfol për një lidhje me Flori Mumajesin

Moderatorja e njohur nga Kosova, Liberta Spahiu u përfol për një lidhje me kantautorin Flori Mumajesi.

Lidhja e tyre u përfol aq gjatë në shtypin rozë sa madje u tha se këngëtari u zhvendos në Prishtinë pikërisht për Libertën.

Nuk dihet se çfarë ndodhi më pas mes tyre, por Liberta dhe Flori nuk u përfolën më! Ka qenë një ndjekës që e ka pyetur moderatoren në lidhje me statusin e saj aktual dhe ajo na ka lënë disi në dyshime.

“Tregomë a je singel, a me naj kon”, i shkruan ndjekësi ndërkohë që ajo ia kthen: “Edhe mua më pëlqen kënga e 2PO2 dhe Vig Poppa “A je single a me naj kon”.

Kur është fjala për jetën e saj private, moderatorja vijon të mbetet mjaft hermetike.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do bëhesh pishman që ke lindur”/ I keqpërdorin fotot, moderatorja shpërthen publikisht

Publikuar

-

Nga

Ajo është tashmë moderatorja më e përfolur në showbizzin shqiptar për shkak të jetës së saj personale. Por së fundmi Dajana Shabani ka zbuluar se fotot e saj janë keqpërdorur nga një tjetër person dhe në një postim në Instastory, Shabani ka publikuar një foto ku shihet ajo në aplikacionin “Tinder”, aplikacion ku kërkohen partnerë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në ankth, u zgjova me dhimbje”/ Ariana Grande shqetëson fansat, çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur dhe e vlerësuar nga të gjithë për vokalin e saj prej vitesh, Ariana Grande ka shqetësuar fansat se fundmi pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë. Këngëtarja e njohur prej kohësh ka treguar se vuan nga probleme shëndetësore që e detyrojnë të anulojë edhe […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e preferuar nga shqiptarët bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon portretin e djalit të sapolindur

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme aktorja e njohur turkez Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Fikret. Mediat turke bëjnë me dije se aktorja së bashku me bebin janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe çdo gjë po shkon më së miri. […]

LEXO TE PLOTE