Connect with Us

Do të sjellin gëzim ose kaos në jetën tuaj/ 10 fakte interesante rreth shenjës së Bricjapit

Life Style

Do të sjellin gëzim ose kaos në jetën tuaj/ 10 fakte interesante rreth shenjës së Bricjapit

Publikuar

-

1: Një Bricjap nuk do t’i kërkojë kurrë një personi tjetër të bëjë diçka që nuk do ta bënte vetë. Nuk u pëlqen të jenë në varësi të njerëzve të tjerë.

2:  Buzëqeshja e Bricjapit është mbrojtja e tyre më e mirë kundër atyre qe e urrejne.

3:  Bricjapi mund të jetë personi më i ëmbël derisa t’i viheni kunder.

4:  Bricjapi nuk flasi ose dëgjojne. Ata i vëzhgojnë dhe nëse i intereson , atëherë i kushtojnë vëmendje.

5:  Bricjapi gjithmonë ka dëshirë t’i bashkojë gjërat.

6:  Bricjapi është shenja që mund të sjellë gëzim ose kaos në jetën tuaj.

7:  Besnikëria është çelësi i gjithçkaje me Bricjapin.

8:  Bricjapi është lloji që gjithmonë i japin dikujt trajtimin e heshtur kur janë të mërzitur.

9:  Mos lejoni që facebook t’ju mashtrojë, Bricjapi nuk është “miku” juaj. Ata janë shumë të kujdesshëm për miqtë e tyre.

10:  Gjendja e Bricjapit mund të ndryshojë në sekondë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: