Connect with Us

“Duhet të kujtojmë se cilat janë prioritetet e vërteta në jetë”/Dojna Mema “braktis” Top Albania Radio, moderatorja zbulon se çfarë ndodhi

Showbizz

“Duhet të kujtojmë se cilat janë prioritetet e vërteta në jetë”/Dojna Mema “braktis” Top Albania Radio, moderatorja zbulon se çfarë ndodhi

Publikuar

-

“Duhet të kujtojmë se cilat janë prioritetet e vërteta në jetë”/Dojna Mema “braktis” Top Albania Radio, moderatorja zbulon se çfarë ndodhi

Moderatorja shqiptare Dojna Mema është kthyer në një nga moderatoret më të ndjekura të ekranit shqiptar e cila moderon programin rinor ‘Pop Culture’ në ekranin e ‘Top Channel’.

Tepër aktive edhe në rrjete sociale, Dojna ndan shpesh momente të ndryshme me ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Së fundmi ajo ka vendosur të jetë më pranë ndjekësve të saj duke iu përgjigjur disa prej pyetjeve të ardhura prej tyre.

“Nuk je në radio këtë sezon?”, ishte një prej pyetjeve ku Dojna vendosi të përgjigjet duke zbuluar arsyet e largimit nga ajo.

“Jo, që prej korrikut nuk jam më pjesë e radios. Erdhi si zgjedhje personale. Ndonjëherë është e rëndësishme të kujtojmë cilat janë prioritetet e vërteta në jetë”, pohoi Mema bashkangjitur fotos në ‘Top Albania Radio’.

Mesa duket, pas angazhimeve të ndryshme në ekran si drejtuese e ‘The Voice Kids Albania’ dhe ‘Pop Culture’, Dojna ka menduar se largimi nga radio ka qenë një vendim qe duhet të vinte për shkak të shumë prioriteteve të tjera të saj./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Miliona pëlqime brenda pak minutave/ Fotot më seksi nga yjet e Instagramit që bënë namin këtë javë

Publikuar

-

Nga

Yjet e Instagramit nuk lënë rast pa ekspozuar asetet e tyre më seksi dhe kjo nuk i ndalon të postojnë pothuajse cdo ditë. Ato janë gjithnjë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale sidomos në Instagran, dhe i “gëzojnë” shpeshherë ndjekësit e tyre me imazhe joshëse. Edhe javën që lamë pas, plot të famshme publikuan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto+18- Modelja dhe bashkëshorti i saj tërbojnë rrjetin/ Pozojnë nudo dhe nuk i lënë vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Ajo njihet si një nga gratë me trupin më të përkryer në botë, dhe nuk lë rast pa e treguar këtë. Modelja britanike, Kelly Brook, ka realizuar së fundmi një fotografi të jashtëzakonshme, ku ka pozuar nudo bashkë me partnerin e saj, Jeremy Parisi. Çifti i njohur është fotografuar nudo pranë një shkëmbi, në një […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kameramanët përfitonin sepse…”/ Ekspozonte gjoksin në edicionin e lajmeve, Enki Braçaj tregon sekretet

Publikuar

-

Nga

Edicioni i lajmeve pak kohë më parë me vajzat shqiptare që ekspozonin gjoksin, bëri xhiron e rrjetit. Së fundmi një nga ish moderatoret e “Zjarr TV”, Enki Braçaj,  ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka rrëfyer gjithë eksperiencën e saj si dhe çfarë dëshiron të bëjë në të ardhmen. Enki është pyetur nëse rroga […]

LEXO TE PLOTE