Connect with Us

FOTO-As Xhemi Shehu nuk mund t’i shpëtonte këtij trendi/ Moderatorja bën ndryshimin drastik në pamje

Showbizz

FOTO-As Xhemi Shehu nuk mund t’i shpëtonte këtij trendi/ Moderatorja bën ndryshimin drastik në pamje

Publikuar

-

Këtë vit baluket e prera kanë qenë një trend tepër i përdorur nga fashionistat në të gjithë botën. Shumë nga personazhet e ‘showbiz-it’ të huaj kanë eksperimentuar me ‘look-un’ e tyre si Rihanna, Kendall Jenner e shumë të tjerë.

Por së fundmi ka qenë moderatorja e njohur, Xhemi Shehu e cila ka vendosur të bëjë këtë ndryshim në pamjen e saj. Ajo ka publikuar  një foto së bashku me miken e saj, Arbanën, ku përveçse të qeshura, shfaqet edhe me baluke.

Fansat e kanë vënë re menjëherë këtë ndryshim të moderatores dhe kanë nxituar ta komplimentojnë në komente. Ashtu siç duket edhe nga foto, Xhemi duket edhe më tërheqëse se më parë me këtë ‘look’ të ri të sajin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE