Connect with Us

FOTO-Lidhja e mistershme e Mc Kreshës/ Zbulohet cila është e dashura e reperit dhe planet për martesë

Showbizz

FOTO-Lidhja e mistershme e Mc Kreshës/ Zbulohet cila është e dashura e reperit dhe planet për martesë

Publikuar

-

Prej kohësh reperi Mc Kresha po përflitet për një lidhje dashurie me një vajzë e cila deri më sot ka mbetur mister për mediat rozë.

Së fundi disa burime për Prive.al kanë zbuluar se vajza me të cilën është dashuruar reperi quhet Erzina, duke treguar dhe portretin e plotë të saj.

Erzina është kthyer vetëm një vit më parë në Kosovë për të punuar si menaxherja kryesore e një firme rrobash dhe duket se gjatë këtij viti është njohur me Kreshën.

Madje, dyshja ka vendosur t’i bëjë gjërat akoma më serioze, duke planifikuar edhe martesën e tyre.

“Kresha është bashkë me Erzinën tash e një kohë dhe do të kurorëzojnë dashurinë në muajin Dhjetor. Madje, çifti e ka caktuar edhe datën për eventin.”- kanë thënë burime për “Prive”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: