Connect with Us

FOTO-Publikon foton dy javë pas lindjes dhe i çmend të gjithë/ Ylli i televizionit habit me linjat e saj

Showbizz

FOTO-Publikon foton dy javë pas lindjes dhe i çmend të gjithë/ Ylli i televizionit habit me linjat e saj

Publikuar

-

Ylli i televizionit Chloe Lewis para dy javësh ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë i cili është një djalë.

Pas 2 javësh, ylli i Towie, ka publikuar një foto ku shfaqet më të brendshme dhe të gjithë u mahnitën nga linjat e saj perfekte.

Pas publikimit të fotos në rrjetet sociale, ndjekësit kanë vërshuar me komentet duke e quajtur atë një super njeri dhe se duket e mrekullueshme.

Të gjithë e dimë që periudha pas lindjes është shumë e vështirë për një grua, pasi përveç kujdesjes për fëmijën duhet të kujdeset dhe të sjellë në formë trupin e saj dhe për shumë nëna kjo është një nga periudhat më të vështira.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: