Connect with Us

FOTOT-15 personazhet e famshme që bënë ndryshim drastik në pamje për një rol

Life Style

FOTOT-15 personazhet e famshme që bënë ndryshim drastik në pamje për një rol

Publikuar

-

FOTOT-15 personazhet e famshme që bënë ndryshim drastik në pamje për një rol

Po jetojmë në epokën e artë të kinematografisë ku standartet për aktrim janë ngritur në nivele shumë të larta.

Tashmë edhe publiku di ta vlerësojë një produksion të mirë dhe të keq kinematografik dhe kjo ka bërë që aktorët ta marrin shumë seriozisht prezantimin e tyre në një rol.

Të shumtë janë aktorët që e kanë pranuar sfidën dhe kanë treguar përkushtim maksimal për rolin e tyre, madje duke bërë ndryshime drastike në pamje kur ka qenë e nevojshme.

Bright Side ka risjellë disa nga personazhet më të famshme që kanë luajtur role të jashtëzakonshme në filma.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Gjyshja që të gjithë e kanë “frikë”/ Me muskuj dhe trup të tonifikuar, fotot e 48 vjeçares i lanë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Ajo cilësohet tashmë si gjyshja më e fortë në botë. Edhe pse në moshën 48 vjeçare, ajo ka tre nipër e mbesa, dhe punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada. Ajo e la shkollën që në vitin 1989 dhe u fut në një palestër për të ruajtur trupin në formë. Më pas ra në dashuri […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Thyen tabutë në gjithë botën/ Zbuloni meshkujt e famshëm që lyejnë thonjtë dhe nuk e kanë aspak problem

Publikuar

-

Nga

Thonj me ngjyra nga më e rënda tek më të lehtat. Duket se edhe meshkujt e famshëm janë fiksuar me lyerjen e thonjve dhe të duken gjithashtu shumë burrëror. “Mendoj se burrat duhet të jenë të lirë të lyejnë thonjtë pa u ndjerë femërorë,” tha reperi A$AP Rocky për Vogue, teksa thonjtë i kishte të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

1 miliard dollarë fitime/ I la mbrapa filmat e tjerë, “Joker” thyen rekordin e rradhës

Publikuar

-

Nga

Filmi i cili mezi u prit nga të gjithë, ka thyer sërish një rekord tjetër. “Joker” kaloi shumën prej 1 miliard dollarësh në tregun global të shitjes së biletave këtë fundjavë, duke u bërë filmi i parë me vlerësimin R që arrin një gjë të tillë. Vlerësimi R në Shtetet e Bashkuara kërkon që çdo […]

LEXO TE PLOTE