Connect with Us

I varur ndaj drogës dhe alkoolit/ Faktet interesante që nuk i dinit për jetën e aktorit të famshëm Tom Hardy

Showbizz

I varur ndaj drogës dhe alkoolit/ Faktet interesante që nuk i dinit për jetën e aktorit të famshëm Tom Hardy

Publikuar

-

1-Tom Hardy është një nga aktorët amerikan më të famshëm. Disa nga filmat e tijn më të famshëm janë The Revenanat, Inception, Fury Road, Taboo.

2-Tom është bërë i njohur në fillimet e tij si një model. Ai bëri debutimin e tij të parë në vitin 2001 nën Band of Brothers.

3-Në të njëjtin vit ai u shfaq në thrillerin e luftës të Ridley Scott, Blawk Down (2001), duke interpretuar Josh Hartnett. Ai u nominua për një Laurence Olivier Aëard në 2004.

4-Tom Hardy ka një pasuri prej 30 milonë dollarësh. Ai u martua në vitin 1999 me producenten Sarah Ëard me të cilën u divorcua në vitin 2004. Më pas u martua me grauna e dytë Charlotte Riley në Korrik të vitit 2014 pas 5 vitesh lidhje. Çifti ka dhe një djalë i cili erdhi në jetë në 2015.

5-Hardy gjithashtu ka kaluar një periudhë lufte me alkoolin dhe drogën dhe ka abuzuar shumë me gruan e tij të parë.

6-Varësia e tij ndaj drogës bëri që martesa e tij e parë të merrte fund./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: