Connect with Us

“Jam çdo ditë i dashuruar, terapi më të mirë nuk ka”/ Këngëtari i njohur prezanton të dashurën

Showbizz

“Jam çdo ditë i dashuruar, terapi më të mirë nuk ka”/ Këngëtari i njohur prezanton të dashurën

Publikuar

-

“Jam çdo ditë i dashuruar, terapi më të mirë nuk ka”/ Këngëtari i njohur prezanton të dashurën

Art Abazi është një emër jo pak i njohur për publikun shqiptar. Së bashku me Mc Kreshën, sollën klipin “Enigma” që numëron më shumë se 1 milion klikime në Youtube. Ajo që nuk kemi ditur është se vajza në klip ka një lidhje shumë të veçantë me Artin. Bukuroshja bjonde është e dashura e tij.

Gjatë një interviste për Panorama Plus ai është shprehur se është tejet i dashuruar me të dhe kjo është terapia më e mirë sipas tij.

“Vajza në klip është e dashura ime, të cilën po e dua akoma më shumë, sepse klipi nuk do të ishte i njëjti pa sharmin dhe elegancën e saj. Unë jam çdo ditë i dashuruar. Marr dhe jap dashuri në çdo moment. Terapi më të mirë se kjo s’ka dhe s’do të ketë.”- ka rrëfyer këngëtari, i cili ka preferuar të mos e tregojë emrin e saj./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lidhja me biznesmenin turk/ Genta Ismajli “braktis” Shqipërinë, ja çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, prej kohësh është në një lidhje dashurie që u zbulua vetëm së fundmi në media. Partneri i Gentës është një biznesmen turk me emrin Husen, 39 vjeç dhe ka biznese në Turqi e Zvicër. Kjo është edhe arsyeja pse Genta shihet shpesh në Turqi. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do bëhesh pishman që ke lindur”/ I keqpërdorin fotot, moderatorja shpërthen publikisht

Publikuar

-

Nga

Ajo është tashmë moderatorja më e përfolur në showbizzin shqiptar për shkak të jetës së saj personale. Por së fundmi Dajana Shabani ka zbuluar se fotot e saj janë keqpërdorur nga një tjetër person dhe në një postim në Instastory, Shabani ka publikuar një foto ku shihet ajo në aplikacionin “Tinder”, aplikacion ku kërkohen partnerë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në ankth, u zgjova me dhimbje”/ Ariana Grande shqetëson fansat, çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur dhe e vlerësuar nga të gjithë për vokalin e saj prej vitesh, Ariana Grande ka shqetësuar fansat se fundmi pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë. Këngëtarja e njohur prej kohësh ka treguar se vuan nga probleme shëndetësore që e detyrojnë të anulojë edhe […]

LEXO TE PLOTE