Connect with Us

“Kaq shumë kujtime të mrekullueshme”/ Rita Ora kthehet pas në kohë, ja çfarë ndodhi 7 vite më parë në Kosovë

Showbizz

“Kaq shumë kujtime të mrekullueshme”/ Rita Ora kthehet pas në kohë, ja çfarë ndodhi 7 vite më parë në Kosovë

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk ka hezituar në asnjë moment të flasë për origjinën e saj, duke pohuar për të gjithë se është shqiptare.

Disa vite më parë, Rita realizoi dhe videoklipin e saj me titull ‘Shine Your Light’, të cilin vendosi ta xhirojë në Kosovë midis gjithë njerëzve të vendit të saj.

Por së fundmi ajo ka kujtuar me nostalgji këtë moment special në jetën e saj.

“Ne shkëlqejmë. Sot është përvjetori i këngës sime ‘Shine Your Light’. Kaq shumë kujtime të mrekullueshme teksa xhiroja videoklipin në Kosovë, e duke parë kaq shumë njerëz duke e bërë të mundur që kjo të ndodhë. Një nga këngët e mia solo të para që nuk do ta harroj kurrë. Faleminderit të gjithëve”, ka shkruar Ora krah videos së këngës hit.

Mesa duket Rita ka zgjedhur të kujtojë edhe njëherë për të gjithë origjinën e saj, duke sjellë në kujtesë klipin e realizuar 7 vite më parë në Kosovë. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: