Connect with Us

Kim Kardashian e “fiksuar” pas shqiptarëve/ Njihuni me vajzën që kujdeset për bukurinë e biznesmenes

Showbizz

Kim Kardashian e “fiksuar” pas shqiptarëve/ Njihuni me vajzën që kujdeset për bukurinë e biznesmenes

Publikuar

-

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian është një nga femrat më të famshme të shoëbizit. Kim është gjithashtu një influencuese shumë e madhe në rrjetet sociale, ku miliona vajza e ndjekin dhe mundohen ta imitiojnë atë.

Siç e dimë të gjithë që grimieri personal i Kim është shqiptar i cili njihet nga një pjesë e madhe e publikut. Besoj e kuptuat që bëhet fjalë për Mario Dedivanoviç.

Por Mario nuk është i vetmi shqiptar që kujdeset për Kim, edhe një tjetër vjazë shqiptare kudjeset për bukurinë e saj dhe quhet Toska Husted.

Ajo ka një qendër estetike shumë të famshme në Karolinën e Veriut. Përveç Kim Kardashian në klinikën e saj shkojnë edhe personazhe të tjerë të njohur si, Kris Jenner, Jennifer Aniston, Rita Ora e shumë të tjerë.

Toska ofron shërbime të veçanta estetike dhe kjo ka bërë që revistat më prestigjioze ta bëjnë pjesë të shkrimeve të tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: