Connect with Us

Miley Cyrus “zhduk” nga jeta e saj 2 ish të dashurit: “Nuk e kisha menduar kurrë”

Showbizz

Miley Cyrus “zhduk” nga jeta e saj 2 ish të dashurit: “Nuk e kisha menduar kurrë”

Publikuar

-

Miley Cyrus “zhduk” nga jeta e saj 2 ish të dashurit: “Nuk e kisha menduar kurrë”

Miley Cyrus ka bërë bujë të madhe në media me ndarjen nga dy ish të dashurit e saj, Liam Hemsëorth dhe Kaitlyn Carter.

Së fundi ajo i ka habitur të gjithë ndjekësit me veprimin e saj kundrejt tyre. Miley i ka fshirë të dy personazhet nga Instagrami si dhe nga jeta e saj.

Vetë Liam e kishte fshirë më herët Miley-n nga Instagrami, ndërsa Kaitlynn ende e ndjek atë. Ndoshta sepse ashtu siç u shpreh ajo më herët, Kaitlynn është ende e dashuruar me Miley-n.

“S’e mendoja kurrë që do të isha aq e dhënë pas saj, siç nuk isha me askënd tjetër. Para atij udhëtimi s’e kisha menduar kurrë atë në mënyrë romantike. Ndonëse nëpër media lidhja jonë u quajt “flirt vere”, për mua ishte shumë më shumë se aq”, u shpreh ajo dje. Miley aktualisht po shijon një romancë me shokun e saj të ngushtë Cosy Simpson!

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sot është një nga vajzat më seksi të showbizit/ Armina Mevlani publikon foton kur ishte vetëm 15 vjeç

Publikuar

-

Nga

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani është një nga vazjat më seksi dhe aktive në rrjetet sociale. Armina ndan me ndjekësit e saj të shumtë momente nga jeta e saj e përditshme si dhe stilin e saj të jetesës. Shpesh herë është përfolur për operacionet plastike por ajo ka mohuar gjithnjë duke thënë se nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja i “vë flakën” rrjetit/ Emily Ratajkowski “ngre” temperaturat me fotot e saj me bikini

Publikuar

-

Nga

Emily Ratajkowski është bërë e njohur falë formave të saj perfekte dhe fotove shumë të nxehta në rrjetet sociale. Emily numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë duke pëlqyer dhe komentuar fotot e bukuroshes. Së fundi, modelja ka ndezur rrjetin teksa shfaqet e veshur me një palë bikini minimaliste leopardi. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE