Connect with Us

“Miq që kuptohen pa folur”/ Ermal Peçi gjen një mike të re, ja për kë bëhet fjalë

Showbizz

“Miq që kuptohen pa folur”/ Ermal Peçi gjen një mike të re, ja për kë bëhet fjalë

Publikuar

-

Moderatori Ermal Peçi dhe aktorja e humorit Eliona Pitarka janë pjesë e shoët Dance With Me. Duket se dyshja kanë krijuar një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin, një miqësi e lindur pikërisht në këtë shpë kërcimi.

Moderatori ka publikuar në Instastory një foto me aktoren dhe në përshkrimin e statusit zbulon se mes tij dhe Elionës ka shumë gjëra të përbashkëta.

“Kur në fund të gjithçkaje fiton miq, nga ata që kuptohen edhe pa folur! Njëherë tjetër do t’iu tregojmë sa gjëra ndajmë njësoj…edhe pa i ditur!

Kur i kemi mësuar këto kemi luajtur vendit!”, shkruan moderatori Ermal Peçi në foton ku shfaqet krahas aktores së humorit Eliona Pitarka.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më erdhi keq”/ Fifi tregon momentin e sikletshëm me Eneda Tarifën në Këngën Magjike

Publikuar

-

Nga

Fitorja e Eneda Tarifës në Këngën Magjike pati shumë reagime pasi në sallë gjatë marrjes së çmimit pati brohorima për këngëtaren Fifi. Pas kësaj të gjitha medista shkrujatën se miqësia midis Fifit dhe Enedës kishte përfunduar por jo, dhe këtë Fifi e ka treguar edhe nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale por edhe në intervistat që […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Publikuar

-

Nga

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar së fundi në Paris nga ku Wanda ka pozuar pranë Kullës Eiffel pa të brendshme. Ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese ndaj bukuroshes bjonde që shpesh herë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jordyn Woods ndez rrjetin/ Çmend ndjekësit në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

E preferuara e rrjeteve sociale Jordyn Ëoods ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë dy foto marramendëse. Bukuroshja 22 vjeçare ka treguar linjat e saj bombastike e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Jordyn është shfaqur më përvëluese se kurrë në fotot e saj të fundit me bikini. Kujtojmë se Jordyn është komentuar pafund edhe […]

LEXO TE PLOTE