Connect with Us

“Miq që kuptohen pa folur”/ Ermal Peçi gjen një mike të re, ja për kë bëhet fjalë

Showbizz

“Miq që kuptohen pa folur”/ Ermal Peçi gjen një mike të re, ja për kë bëhet fjalë

Publikuar

-

Moderatori Ermal Peçi dhe aktorja e humorit Eliona Pitarka janë pjesë e shoët Dance With Me. Duket se dyshja kanë krijuar një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin, një miqësi e lindur pikërisht në këtë shpë kërcimi.

Moderatori ka publikuar në Instastory një foto me aktoren dhe në përshkrimin e statusit zbulon se mes tij dhe Elionës ka shumë gjëra të përbashkëta.

“Kur në fund të gjithçkaje fiton miq, nga ata që kuptohen edhe pa folur! Njëherë tjetër do t’iu tregojmë sa gjëra ndajmë njësoj…edhe pa i ditur!

Kur i kemi mësuar këto kemi luajtur vendit!”, shkruan moderatori Ermal Peçi në foton ku shfaqet krahas aktores së humorit Eliona Pitarka.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: