Connect with Us

Ndarja me të dashurin ishte një “sukses” i vërtetë/ 21 vjeçarja tregon format seksi dhe ndryshimin drastik

Showbizz

Ndarja me të dashurin ishte një “sukses” i vërtetë/ 21 vjeçarja tregon format seksi dhe ndryshimin drastik

Publikuar

-

Ndarja me të dashurin ishte një “sukses” i vërtetë/ 21 vjeçarja tregon format seksi dhe ndryshimin drastik

Ndarja me të dashurin Levi Meaden,prej tre vitesh bëri që Ariel Winter të fitonte disa kilogramë të tepërt.

Që kur i ka dhënë fund lidhjes me 32 vjeçarin, bukuroshja e “Modern Family” ka humbur dukshëm në peshë, por kjo edhe falë palestrës.

Së fundmi, ylli 21 vjeçar, e ka treguar transformimin në trup përmes dy fotove të reja si kaubojse për Halloween, të publikuara në Instagram./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja seksi shqiptare flet për herë të parë për dashurinë/ Zbulon se është në një lidhje dhe planet për martesë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur shqiptare  Kristina Baki është shfaqur së fundi si aktore. Ajo është bërë pjesë e filmit Falco “të” Bes Kallakut  dhe për këtë eksperiencë ka folur në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Modelja e konsideroi të gjithën si një ëndërr të bërë realitet, duke pohuar se të qenit aktore i duket […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U desh të këndoja popullore të paguaja kredinë”/ Këngëtari i njohur habit me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Egzon Pireci, i cili u bë i njohur në “The Voice of Albania”, pasditen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku dhe ka promovuar albumin e tij të parë. Ndër të tjera këngëtari ka bërë dhe një deklaratë që I ka habitur të gjithë. I pyetur nga Bieta, ai […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elisa Spiropali shfaqet me barkun e rrumbullakosur në panair/ Bejtja:”Më shumë se dy socialiste mi pëlqejnë poezitë”

Publikuar

-

Nga

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shtatzënë për herë të dytë. Ministrja ka zbuluar pak kohë më parë dhe gjininë e fëmijës duke thënë se është në pritje të një djali. Së fundi Elisa Spiropali është shfaqur në hapjen e Panairit të librit ditën e sotme, për të blerë librin e Andi Bejtja, […]

LEXO TE PLOTE