Connect with Us

Ndjekësit masakrojnë Genta Ismajlin: “Je deformuar, çfarë të ka ndodhur kështu”

Showbizz

Ndjekësit masakrojnë Genta Ismajlin: “Je deformuar, çfarë të ka ndodhur kështu”

Publikuar

-

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga vajzat më të komentuara të showbizzit.

Së fundi ajo është vënë në qendër të komentuesve, pas fotove që ka publikuar së fundmi. Këngëtarja ka hedhur në Instagram disa foto ku shfaqet shumë seksi dhe në pah nxjerr tiparet e fytyrës.

Këngëtarja duket se e ka tepruar pak me grimin, megjithatë ndjekësit nuk mendojë kështu. Ata e akuzojnë hapur për photoshop madje ka nga ata që pyesin se kush është. “Nuk është Genta kjo more”. “Shumë qenke deformu, të shkon më shumë origjinaliteti”.

“Mes gjithë atyre operacioneve plastike, tash ja paske arrit qëllimit të bëhesh kaq e bukur”. “Bëj një foto siç je vetë, jo kaq shumë photoshop”. Këto janë disa nga komentet, të cilat Genta ka preferuar të mos u përgjigjet.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: