Connect with Us

Pas deklaratës së bujshme rreth seksit/ Dorina Mema tregon për jetën luksoze në Dubai

Showbizz

Pas deklaratës së bujshme rreth seksit/ Dorina Mema tregon për jetën luksoze në Dubai

Publikuar

-

Instruktorja seksi e paletsrës Dorina Mema disa ditë më parë gjatë një emisioni është shprehur se seksi është më i shpifuri, ndërsa gjëja më e rëndësishme për të ishte familja.

Pasditen e sotme Dorina ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” për të sqaruar deklaratën e saj.

Ajo iu është përgjigjur pyetjes të të gjithëve ndjekësve përsa i përket jetës luksoze në Dubai duke treguar se atje ka një familjet të dytë një nënë jo biologjikë që e do dhe i fal gjithnjë dashuri.

Ajo gjithashtu theksoi se në jetë ka patur fat dhe vullnet për t’ia dalë mbanë vet pa ndihmën e askujt, edhe pse fillimet s’kanë qenë aspak të lehta.

“A e keni vënë re që disa njerëz ecin më engjëj dhe nuk ecin vetëm… unë kam 7 engjëj. Unë mund të realizoj çfarë të dua se në momentin që njeriu që është i pastër, hapet qielli dhe dëgjohet lutja”, tha ajo, duke lënë të kuptohet që besimi dhe fati e kanë ndihmuar të jetë këtu ku është sot.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: