Connect with Us

Pësoi atak kardiak/ Zbulohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit, ja çfarë thotë miku i tij

Showbizz

Pësoi atak kardiak/ Zbulohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit, ja çfarë thotë miku i tij

Publikuar

-

Rreth një muaj më parë, këngëtari shqiptar i muzikës tallava dhe tepër i pëlqyer nga publiku, Muharrem Ahmeti  pësoi atak kardiak dhe ky lajm bëri bujë në mediat rozë.

Por së fundmi një nga miqtë e tij më të ngushtë i cili publikoi një foto të këngëtarit ku shfaqet në spital, i shtrirë në krevat dhe i mbuluar me aparatura të ndryshme, ka reaguar përsëri duke zbuluar gjëndjen e tij shëndetësore.

Mesa duket gjendja e tij tashmë është e normalizuar dhe  këngëtari i është rikthyer muzikës.

Muharremi ka njoftuar personalisht përmes një postimi në Instagram se ka risjellë në një tjetër version  këngën e  famshme të Elvana Gjatës, ‘Tavolina e Mërzisë’./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: