Connect with Us

Praktike dhe të kombinueshme/ Zbuloni çizmet e dimrit që janë trendi më “cool” i momentit

Fashion

Praktike dhe të kombinueshme/ Zbuloni çizmet e dimrit që janë trendi më “cool” i momentit

Publikuar

-

Dimri po afron dhe është koha të mendojmë seriozisht për gardërobën tonë. Çizmet janë një domosdoshmëri dhe jo vetëm! Ne po ju tregojmë sot ato që janë një trend i këtij sezoni!

Janë tejet praktike, mund t’i kombinojmë fare lehtë dhe më e rëndësishmja na mbrojnë më së miri nga shiu.

Hidhini një sy fotove më sipër për të mësuar kombinimin perfekt./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Ylli i televizionit zbulon tendencat e fundit të modës/ Ja kombinimi perfekt sipas saj

Publikuar

-

Nga

Që në fillimet e saj 37 vjeçarja Siena Miller ka qenë një ikonë e modës. Dhe ylli i Layer Cake e ka provuar dhe njëherë që është një nga personazhet më stil të të Hollyëoodit. Ajo është shfaqur sensacionale teksa ecte në Neë York. Bukuroshja bjonde ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën nga […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

13 fustanet më të mirë për të veshur këtë sezon/ Nga modelet me lule tek këmishat kadife

Publikuar

-

Nga

Përzgjedhja e veshjeve për sezonin e vjeshtë-dimër është një punë shumë e vështirë. Të kombinosh një veshje me të gjitha aksesorët e duhur është një punë shumë e madhe. Duhet të kombinosh dizenjot me çizmet apo këpucët, palltot me shallet e mëdha pasi koha të ftohet edhe më shumë. Ky sezon i ri ka të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Rita Ora çudit me veshjen/ Trendin që po sjell këngëtarja nuk e kishim parë më parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është përfolur shumë në mediat rozë gjatë javës së modës. Bukuroshja është vlerësuar si një nga vajzat më me stil të showbizit në botë madje dhe si një shembull shumë i mirë për tu ndjekur. Në fotot e mëparshme të shkrepura gjatë javës së modës, Rita ka paraqitur veshjet […]

LEXO TE PLOTE