Connect with Us

Prej 9 vitesh të martuar/ Bashkëshorti i Meghan Fox tregon sekretin e një martese afatgjatë

Showbizz

Prej 9 vitesh të martuar/ Bashkëshorti i Meghan Fox tregon sekretin e një martese afatgjatë

Publikuar

-

Aktorja seksi Megan Fox dhe partneri i saj Brian Austin Green njihen si një prej çifteve më të komentuar dhe më të dashur të Hollywood-it.

Në një intervistë për “Hollywoodlife”, Brian zbuloi sekretin e një martese të shëndetshme dhe afatgjatë.

“Martesa jonë është shumë normale në shtëpi. Ne kemi tre fëmijë. Çdo gjë është relative, shtëpia jonë është e madhe, por ka edhe më të mëdhaja se kaq, është ok për hapësirën që duam për ato që kemi. Ne diskutojmë çdo gjë me njëri-tjetrin. Sa më shumë flasim aq më shumë kuptohemi, gjë që për ne ka qenë e rëndësishme, për shkak të ndryshimeve që kishim”, tregon ai duke zbuluar se komunikimi është suksesi i marrëdhënies së tyre.

Kujtojmë se Megan dhe Brian janë të martuar që prej vitit 2010 dhe janë prindër të 3 fëmijëve, Noah, Bodhi dhe Journey./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: