Connect with Us

“Ta kesh mik, të prish punë”/ E quajti “dhëmbë kalbur”, gazetarja reagon pas ofendimit të Noizyt

Showbizz

“Ta kesh mik, të prish punë”/ E quajti “dhëmbë kalbur”, gazetarja reagon pas ofendimit të Noizyt

Publikuar

-

Ditën e djeshme, reperi i njohur Noizy publikoi një status ofendues kundër gazetares Dasara Karaiskaj duke e quajtur dhëmbë kalbur, ndërkohë që përkrah fotos shkruante:

“Repi në Shqipëri ka ardh në 2008-2009”.

Së fundmi, Dasara ka reaguar me një shprehje të urtë të Dritëro Agollit dhe duket se nuk i kushton shumë rëndësi fjalëve aspak etike që kishte publikuar Noizy për të, pasi shprehet kështu:

“Ta kesh mik, të prish punë; ta kesh armik, të ha munë!”

Noizy tashmë i ka fshirë të gjitha postimet në lidhje me të, por ato janë shpërndarë gjerësisht në media.

Noizy dhe Dasara kanë një histori të gjatë ngacmimesh dhe kunjash nëpër rrjetet sociale. Gazetarja ka komentuar vazhdimisht veprimet e Noizy-t si ajo e hedhjes së parave në një club në Tiranë, apo foto të tjera të bujshme të tij./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish velina më seksi e “Stop-it”/ Fotot më përvëluese të Alesia Bamit

Publikuar

-

Nga

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”, krah Ardit Gjebreas dhe më vonë si velinë në emisionin “Stop” dhe së fundi në ekranin e Top Channel si prezantuese. CNA.al ka përzgjedhur fotot më të bukura të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fytyrë engjëllore dhe trup perfekt/ Fotot e modeles më të bukur shqiptare

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe të komentuara shqiptare.Bëhet fjalë për modelen Adrola Dushi e cila ka një famë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Që në moshë të re, Adrola është bërë pjesë e pasarelave dhe kanpozuar për marka shumë të njohura. Adrola fitoi kurorën e Miss Universe Albania në vitin 2012 […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese me format e saj/ Fotot e modeles që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Tiona Fernan është një modelet më seksi të rrjeteve sociale. Ajo nuk ndal së befausari të gjithë ndjekësit me linjat e saj bombatsike. Bukuroshja holandeze nuk nguron të shfaqë bukurinë me foto shumë provokuese dhe seksi. Ajo ka fituar një popullaritet i cili sa vjen dhe rritet falë fotove që ndan në Instagram. Gjithashtu ajo […]

LEXO TE PLOTE