Connect with Us

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen seksi/ Ja kush e frymëzoi Dua Lipën

Showbizz

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen seksi/ Ja kush e frymëzoi Dua Lipën

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka dhënë një nga performancat e saj më të zjarrta në një nga eventet më të mëdha të vitit në muzikë, MTV EMA, që u mbajt në Qendrën e Konferencave dhe Ekspozitës FIBES, në Spanjë.

24-vjeçarja bëri që të gjithë të ishin sy e veshë tek ajo dhe tërhoqi vëmendjen e saj me veshjen e saj seksi, por detaji që ka rënë në sy është veshja e Duas.

I gjithë rrjeti po flet për getat që Dua veshi në MTV EMAs, të cilat ishin të njëjta me ato të Bella-s gjatë Javës së Modës në Paris.

Gjithashtu, pjesa e sipërme e veshjes së dy vajzave ishte thuajse e njëjtë dhe pse jo, Dua mund të ketë marrë ndonjë sugjerim nga kunata e saj, e cila është gjithmonë e informuar për modën dhe trendet e reja.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: