Connect with Us

VIDEO-“Boft hajër kush e ka filmu”/ Bes Kallaku “fëlliq” Xhensila Myrtezaj, ja cfarë i ndodhi këngëtares në mes të rrugës

Showbizz

VIDEO-“Boft hajër kush e ka filmu”/ Bes Kallaku “fëlliq” Xhensila Myrtezaj, ja cfarë i ndodhi këngëtares në mes të rrugës

Publikuar

-

Aktori i humorit Bes Kallaku nuk lë rast pa bërë për të qeshur fansat e tij në Instagram. Pak kohë më parë ai zbuloi një nga frikërat më të mëdha të Xhensilës dhe tregonte tmerrin që Xhensila ka ndaj gjilpërave.

Në video ajo shfaqej gati duke qarë pasi doktoresha do i merrte gjak më gjilpërë për t’i bërë analizat e shtatzënisë.

Këngëtarja ia kishte shtrënguar aq shumë dorën Besit nga frika, sa i kishte lënë shenjat e unazës.

Por jo vetëm gjilpërat, Xhensila paska edhe një frikë tjetër, të cilën e ka treguar në një video të kapur rastësisht nga dikush në rrugë.

Këngëtarja i shmanget një qeni të vogël  që i kalon pranë në mënyrën më epike të mundshëm.

Sapo e sheh ajo ndërron krahun dhe lë Besin që të përballet me të.

“Vdiqaaaaaaaaaa hahahahahaaha, boft hajër kush e ka filmu, edhe pse fshehurazi, kjo tregon se Xhensilën e lë zemra sapo dëgjon të lehurën e një qeni”, shkruan Besi në video./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: