Connect with Us

“7 vite në burg dhe abuzues femrash”/ Moderatorja “masakron” bashkëshortin e saj, reagon Nicki Minaj

Showbizz

“7 vite në burg dhe abuzues femrash”/ Moderatorja “masakron” bashkëshortin e saj, reagon Nicki Minaj

Publikuar

-

Pak javë më parë, reperja e njohur Nicki Minaj u kurorëzua me martesë me partnerin e saj Kenneth Petty i cili ka një të kaluar tepër tronditëse.

Së fundmi moderatorja Wendy Williams gjatë emisionit “Hot Topics” pasi uroi çiftin e martuar, nuk harroi të përmendë të kaluarën e Kenneth Petty.

“Ai ka kaluar 7 vite në burg, dhe është abuzues femrash. Pra, kjo do të thotë se ai është kriminel?”, është shprehur Wendy për Kenneth.

Nicki nuk nuk mund të duronte dhe në episodin “Queen Radio” ajo ka thënë:

“Sa herë që e përmend atë, duhet të përfshish edhe këto të tjerat nga pas, por nuk është puna jote të bësh këto raportime. Unë nuk e dija që një njeri përfaqësohej nga e shkuara e tij dhe nuk e dija gjithashtu se shpirti jot i keq dhe mizoria ishte kaq e ngulitur tek ti”, tha reperja duke i dalë në mbrojtje të bashkëshortit të saj./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: