Connect with Us

Bija ime/ Doktori i jep Demirit lajmin e keq për Ojkynë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Doktori i jep Demirit lajmin e keq për Ojkynë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky zgjohet dhe i tregon Demirit se për një moment iu errësuan sytë. Demir aktron para Ojkysë sikur është mirë. Ai i thotë se i ka ndodhur nga lodhja. Doktori i jep Demirit lajmin e keq se Ojky kaloi një atak serioz. Demir shqetësohet kur kupton se gjendja shëndetësore e Ojkysë po përkeqësohet. Ai i tregon doktorit se kjo periudhë ka qenë e ngarkuar për Ojkynë pasi ajo mësoi kush është e ëma. Doktori këshillon Demirin të mos e mërzisin Ojkynë dhe e ëma duhet të mësojë sëmundjen. Demir nuk pranon t’i tregojë Asusë që Ojky është e sëmurë. Demir i tregon Asusë se Ojkysë i ra të fikët në shkollë dhe kërkon të qëndrojë larg saj.

Asu nuk e dëgjon Demirin dhe shkon në spital. Ajo i thotë Ojkysë se është penduar për sjelljen por nuk do heqë kurrë dorë nga ajo. Asu i tregon Ojkysë se kur ishte bebe nuk e braktisi me dëshirë. Ajo i ka blerë Ojkyt dhuratë një ditar. Ojky preket nga fjalët e Asusë por e gjitha është mashtrim dhe plan i Xhemalit. Asu paralajmëron Xhandanin të ketë kujdes nga Demiri. Demir demoralizohet shumë nga gjendja e Ojkysë dhe qan. Ugur i jep forca që të luftojë. Demir nxehet kur mëson se Asu ka vizituar Ojkynë në spital. Xhandan këshillon Demirin të pranojë Asunë. Demir nuk ka para për të paguar spitalin dhe mëson se Murat e ka ndihmuar. Demir falenderon Muratin dhe i thotë se do ja kthejë borxhin.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Xhelozi dhe tensione/ Çfarë do të ndodhë me çiftet në dyjavëshin e fundit të nëntorit , ja parashikimi për 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Nga

Dashi: Çiftet e konsoliduara prej kohësh tani mund të mendojnë edhe për një fëmijë apo për të ndryshuar shtëpi, gjëra që do të realizohen brenda marsit të vitit 2020. Ndërsa për marrëdhëniet që janë prej kohësh në krizë nuk ka shumë për të thënë. Jepini fund! Krahasuar me të shkuarën, keni ndryshuar shumë. Tani mendoni më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi ditor 20 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Publikuar

-

Nga

Dashi  Mundohuni që të keni më shumë besim te vetja juaj dhe tek njeriu i zemrës. Venusi do të jetë në anën tuaj dhe dashuria do ju dhurojë emocione të bukura. Është momenti për të zbuluar pasionin, duke lënë mënjanë polemikat e së kaluarës. Edhe në sferën profesionale, gjërat do të përmirësohen, por duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bija ime/ Ojky shkon në jetimore, Demir e takon fshehtas, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Nga

Demir dhe Ugur shkojnë të qëndrojnë në një shtëpi të braktisur. Demir është i dëshpëruar sepse nuk do e shohë dot Ojkynë. Ugur i premton se ka gjetur një mënyrë. Ojkyn e marrin në jetimore. Xhandan e shoqëron Ojkyn dhe i premton se do e vizitojë shpesh. Ajo e siguron se Demir do e marrë […]

LEXO TE PLOTE