Connect with Us

Bija ime/ Doktori i jep Demirit lajmin e keq për Ojkynë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Doktori i jep Demirit lajmin e keq për Ojkynë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky zgjohet dhe i tregon Demirit se për një moment iu errësuan sytë. Demir aktron para Ojkysë sikur është mirë. Ai i thotë se i ka ndodhur nga lodhja. Doktori i jep Demirit lajmin e keq se Ojky kaloi një atak serioz. Demir shqetësohet kur kupton se gjendja shëndetësore e Ojkysë po përkeqësohet. Ai i tregon doktorit se kjo periudhë ka qenë e ngarkuar për Ojkynë pasi ajo mësoi kush është e ëma. Doktori këshillon Demirin të mos e mërzisin Ojkynë dhe e ëma duhet të mësojë sëmundjen. Demir nuk pranon t’i tregojë Asusë që Ojky është e sëmurë. Demir i tregon Asusë se Ojkysë i ra të fikët në shkollë dhe kërkon të qëndrojë larg saj.

Asu nuk e dëgjon Demirin dhe shkon në spital. Ajo i thotë Ojkysë se është penduar për sjelljen por nuk do heqë kurrë dorë nga ajo. Asu i tregon Ojkysë se kur ishte bebe nuk e braktisi me dëshirë. Ajo i ka blerë Ojkyt dhuratë një ditar. Ojky preket nga fjalët e Asusë por e gjitha është mashtrim dhe plan i Xhemalit. Asu paralajmëron Xhandanin të ketë kujdes nga Demiri. Demir demoralizohet shumë nga gjendja e Ojkysë dhe qan. Ugur i jep forca që të luftojë. Demir nxehet kur mëson se Asu ka vizituar Ojkynë në spital. Xhandan këshillon Demirin të pranojë Asunë. Demir nuk ka para për të paguar spitalin dhe mëson se Murat e ka ndihmuar. Demir falenderon Muratin dhe i thotë se do ja kthejë borxhin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE