Connect with Us

“Do të na mungosh”/ Ditë e dhimbshme për Adelina Tahirin, humb njeriun e dashur të familjes

Showbizz

“Do të na mungosh”/ Ditë e dhimbshme për Adelina Tahirin, humb njeriun e dashur të familjes

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare tepër e pëlqyer nga publiku, Adelina Tahiri po përjeton ditën më të trishtë dhe vështirë për jetën e saj.

Përmes një postimi në Instastory ajo ka njoftuar se një person shumë i dashur për të ka ndërruar jetë. Bëhet fjalë për gjyshen e këngëtares të cilën ajo e quan, nënë.

“U prehsh në paqe nënë, do të na mungosh”, shkruan këngëtarja mbi foton e gjyshes së ndjerë.

Këngëtarja nuk ka zbuluar shkakun e vdekjes së saj, megjithatë duket se ajo është lënduar shumë nga kjo humbje.

Përveç gjyshes së saj, Adelina është përballur edhe me një humbje tjetër.

Profesori I Fakultetit Teknik, Afrim Vokshi, ka ndërruar jetë dhe këngëtarja ka shprehur ngushëllimet në një postim në Instastory./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: