Connect with Us

“Dragoi i bardhë me sy blu”/Gjuhë e ndarë në dysh dhe tatuazh në sy, 24 vjeçarja tmerron njerëzit

Kuriozitete

“Dragoi i bardhë me sy blu”/Gjuhë e ndarë në dysh dhe tatuazh në sy, 24 vjeçarja tmerron njerëzit

Publikuar

-

Një 24-vjeçare i ka tmerruar të gjithë me ndryshimin e saj drasik. Amber Luke e cila e quan veten “Dragoi i bardhë me sy blu”, ka shpenzuar plot 20.000 paund për të modifikuar trupin e saj, por ka zbuluar se është verbuar tre javë pasi ka bërë tatuazh sytë e saj, me bojëblu.

Ajo ka “vizatuar” gjithashtu plot 200 tatuazhe në trupin e saj si dhe ka ndarë gjuhën e saj në dysh! Amber gjithashtu ka kryer ndërhyrje në gjoksin e saj, ka fryrë mollëzat po ashtu edhe buzët.

Amber shprehet se ndërhyrja që bëri në sytë e saj ka qenë procedura më e vështirë që ajo ka hasur.

“Nuk mund t’ju përshkruaj se çfarë ndjenje është, sapo syri kontaktoi me ink-un dukej sikur artisti kapi në dorë 10 copa qelqi të mprehta dhe i fërkoi tek syri im”, ka thënë ajo.

/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE