Connect with Us

“Dragoi i bardhë me sy blu”/Gjuhë e ndarë në dysh dhe tatuazh në sy, 24 vjeçarja tmerron njerëzit

Kuriozitete

“Dragoi i bardhë me sy blu”/Gjuhë e ndarë në dysh dhe tatuazh në sy, 24 vjeçarja tmerron njerëzit

Publikuar

-

“Dragoi i bardhë me sy blu”/Gjuhë e ndarë në dysh dhe tatuazh në sy, 24 vjeçarja tmerron njerëzit

Një 24-vjeçare i ka tmerruar të gjithë me ndryshimin e saj drasik. Amber Luke e cila e quan veten “Dragoi i bardhë me sy blu”, ka shpenzuar plot 20.000 paund për të modifikuar trupin e saj, por ka zbuluar se është verbuar tre javë pasi ka bërë tatuazh sytë e saj, me bojëblu.

Ajo ka “vizatuar” gjithashtu plot 200 tatuazhe në trupin e saj si dhe ka ndarë gjuhën e saj në dysh! Amber gjithashtu ka kryer ndërhyrje në gjoksin e saj, ka fryrë mollëzat po ashtu edhe buzët.

Amber shprehet se ndërhyrja që bëri në sytë e saj ka qenë procedura më e vështirë që ajo ka hasur.

“Nuk mund t’ju përshkruaj se çfarë ndjenje është, sapo syri kontaktoi me ink-un dukej sikur artisti kapi në dorë 10 copa qelqi të mprehta dhe i fërkoi tek syri im”, ka thënë ajo.

/CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Si ta kuptoni që partneri juaj po ju fsheh diçka/ Këto janë shenjat që nuk duhet t’i anashkaloni

Publikuar

-

Nga

Të gjithë kanë sekrete që i mbajnë vetë, por çdo marrëdhënie duhet të bazohet në besim. Ndonjëherë është e vështirë të dihet se ku të vizatoni linjën. Komunikimi i mirë është thelbësor, por nëse partneri juaj dëshiron të fshehë diçka, duhet të dini se kur t’i bëni ata të thonë të vërtetën. Duke qenë të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Zgjoheni në të njëjtën ore çdo natë?/ Ja cfarë do të thotë kjo për ju dhe mesazhi që do të merrni

Publikuar

-

Nga

A e dini se mund të zbuloni shumë për ato që ndodhin në jetën tuaj, bazuar në orët që zgjoheni rastësisht gjatë natës?  Por a e dini se kjo mund të jetë një formë e komunikimit midis botës mbinatyrore dhe vetvetes? Në fushën e trajtimit mjekësor tradicional kinez, praktikuesit origjinal përdorin meridianë të energjisë në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

FOTO-Si do të dukeshin sot këta 12 njerëz të famshëm nëse do të ishin akoma gjallë

Publikuar

-

Nga

Legjendat si John Lennon dhe Kurt Cobain ndihmuan në formimin e industrisë së muzikës në atë që është sot. Ata frymëzuan miliarda, por për fat të keq, iken prej nesh shumë shpejt. Për t’i dhënë fansave një paraqitje të shkurtër se si mund të dukeshin këta yje ikonë, nëse do të ishin akoma gjallë, Sachs Media Group […]

LEXO TE PLOTE