Connect with Us

FOTO-“Me apo pa ty ajo…”/ Arbenita Ismajli konfirmon ndarjen nga reperi

Showbizz

FOTO-“Me apo pa ty ajo…”/ Arbenita Ismajli konfirmon ndarjen nga reperi

Publikuar

-

FOTO-“Me apo pa ty ajo…”/ Arbenita Ismajli konfirmon ndarjen nga reperi

Modelja e njohur Arbenita Ismajli, kohët e fundit është përfolur shumë në mediat rozë për një ndarje të mundshme nga reperi Fero.

Disa ditë më parë ajo publikkoi në Instastory një status që ngjalli shumë dyshime tek fansat të cilët mendojnë që lidhja e tyre ka përfunduar.

Arbenita ka konfuzuar sërish fansat me statusine saj duke na lënë të kuptojmë se është ndarë nga reperi.

E veshur me një fustan të bardhë dhe më një pozë shumë seksi ajo shkruan: “Ajo është mbretëreshë me apo pa ty”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sot është një nga vajzat më seksi të showbizit/ Armina Mevlani publikon foton kur ishte vetëm 15 vjeç

Publikuar

-

Nga

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani është një nga vazjat më seksi dhe aktive në rrjetet sociale. Armina ndan me ndjekësit e saj të shumtë momente nga jeta e saj e përditshme si dhe stilin e saj të jetesës. Shpesh herë është përfolur për operacionet plastike por ajo ka mohuar gjithnjë duke thënë se nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja i “vë flakën” rrjetit/ Emily Ratajkowski “ngre” temperaturat me fotot e saj me bikini

Publikuar

-

Nga

Emily Ratajkowski është bërë e njohur falë formave të saj perfekte dhe fotove shumë të nxehta në rrjetet sociale. Emily numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë duke pëlqyer dhe komentuar fotot e bukuroshes. Së fundi, modelja ka ndezur rrjetin teksa shfaqet e veshur me një palë bikini minimaliste leopardi. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE