Connect with Us

Horoskopi ditor 6 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat që do të ndodhin sot sipas shenjës së horoskopit

Life Style

Horoskopi ditor 6 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat që do të ndodhin sot sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Ju pret një ditë gjatë së cilës mund të keni për të zgjidhur disa çështje të mbetura pezull. Me gjasë për shkak se mund të keni bërë ndonjë gabim nga e kaluara. Bëni durim pasi gjërat do të përmirësohen.

Demi

Do të ndiheni më të çliruar emocionalisht, për shkak të largimit të Venusit nga shenja juaj. Tashmë më në fund dashuria do të kthehet në protagoniste dhe do të keni më shumë mundësi që t’iu përkshtoheni emocioneve të bukura që keni për të eksploruar.

Binjakët

Kjo e mërkurë do të jetë nën ritmin e duhur, gjatë së cilës do të keni disa dyshime, sidomos në dashuri. Mundohuni që të jeni më të kuptueshëm dhe tolerantë, shmangni diskutimet dhe bëni më shumë durim.

Gaforrja

Ju pret një ditë pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të yjeve, ndonëse jo çdo gjë do të zgjidhet lehtësisht. Këshillohet që të jeni të sinqettë me të gjithë, pasi kjo gjë mund t’iu distancojë nga disa njerëz, por do të jetë më mirë. Në këtë mënyrë do i keni disa situata më të qarta.

Luani

Do të ndiheni më mirë në raport me fillimin e javës. Dita do të jetë pozitive në sajë të ndikimit të favcorshjëm të Venusit. Mundohuni që të përfitoni, sidomos sa i takon ndjenjave.

Virgjëresha

Ju pret një ditë nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm dhe lodhje. Gjithçka për shkak të një sjelljeje të pazakontë që do të shfaqni. Mundohuni që të shmangni përplasjet dhe debatet.

Peshorja

Kjo ditë do të jetë tejet piozitive për të çuar përpara propozime, projekte dhe për të gjetur zgjidhje. Në ditët në vijim do të ketë një rënie të lehtë, kështu që iu leverdis të veproni tani.

Akrepi

Ju pret një ditë pozitive sa i takon ndjenjave, ku dashuria do të jetë në plan të parë. Mund të shpreheni hapur pa u ndrojtur për pasojat, pasi Venusi do të jetë në anën tuaj dhe do të bëjë që të përjetoni ndjesi të bukura.

Shigjetari

Mundohuni që të mos pushtoheni nga ankthi, nëse ka diçka që nuk ecën siç duhet apo përballeni me të papritura. Janë gjëra që ndodhin. Situata do të përmirësohet gjatë fundjavës, ndaj mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mos e teproni me reagimet tuaja. Mundohuni që ti përkushtoheni më shumë dashurisë.

Bricjapi

Kjo është një periudhë gjatë së cilës mund të ketë të papritura apo shqetësime, por ju mos u dekurajoni, pasi janë gjëra që do i kaloni lehtësisht, duke arritur sukses me kalimin e kohëve. Projektet që keni ndërmend do të realizohen vetëm me nisjen e vitit të ri, kështu që momentalisht mos u mërzisni, por merrini gjërat me qetëso. Përpiquni që me kalimin e kohës të jeni të kujdeshsëm në raport me të tjerët, edhe në dashuri.

Ujori

Do të keni mundësi që të dilni në pah dhe të tregoni se kush jeni në të vërtetë. Do të ekspozoni punën tuaj, shkruan noa.al. Sigurisht që varet nga mosha dhe pozicioni që keni, por ky është një moment i mirë për të eksploruar mundësi të reja.

Peshqit

Durimi është fjala kryesore që duhet të mbani parasysh në dashuri, nëse jeni të përfshirë në një histori të komplikuar. Edhe nëse keni dyshime, duhet të mundoheni që të kuptoni se ka gjëra të bukura që për ju kanë ende rëndësi. Vetëm pasi i keni peshuar mirë gjërat mund të bëni një zgjedhje të suksesshme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE