Connect with Us

“I kam të dyja plagët e dukshme”/ Si asnjëherë më parë, Angelina Jolie rrëfen për periudhën e vështirë në jetën e saj

Showbizz

“I kam të dyja plagët e dukshme”/ Si asnjëherë më parë, Angelina Jolie rrëfen për periudhën e vështirë në jetën e saj

Publikuar

-

Shumë vite më parë, aktorja shumë e pëlqyer nga publiku u divorcua nga ish partneri i saj Brad Pitt duke lënë gjithë botën të habitur për këtë veprim.

Së fundmi në një intervistë të dhënë për ‘HarpersBazaar’, Angelina ka zbuluar disa nga momentet më delikate në jetën e saj. Ajo ka pohuar se ka kaluar situata shumë të vështira, të cilat i ka kaluar falë fëmijëve të saj.

“Trupi im ka kaluar shumë gjatë dekadës së fundit, veçanërisht katër viteve të kaluara dhe unë kam të dyja plagët e dukshme dhe të padukshme për të treguar për të. Të padukshmet janë më të vështira për t’u luftuar. Jeta merr shumë kthesa. Fëmijët e mi e njohin veten time të vërtetë dhe më kanë ndihmuar që ta gjej përsëri dhe ta përqafoj. Ata kanë kaluar shumë. Unë mësoj nga forca e tyre. Si prindër, ne i inkurajojmë fëmijët tanë të përqafojnë gjithçka që ata janë”, është shprehur 44-vjeçarja gjatë intervistës, duke u treguar mjaft transparente.

Prej kohësh, Angelina është treguar tepër e sinqertë gjatë intervistave të saj, duke zbuluar për fansat detaje të padëgjuara deri më tani nga të gjithë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Beyonce i bën dhuratën 40 milionë dollarëshe burrit të saj/ Nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja i bleu reperit një avion privat në “Ditën e Baballarëve”, i cili i ka kushtuar plot 40 milionë dollarë. Avioni privat ishte një Bombardier Challenger 850 dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës, po mbesa e tij Dojna Mema do të ishte një partizane e denjë? Ja ç’thotë gjyshi i moderatores

Publikuar

-

Nga

Ndonëse njihnim vetëm gjyshen e moderatores së njohur Dojna Mema nga Instagrami, edhe gjyshi i saj është shumë i njohur, por në fushën e tij. Me siguri emrin e tij, Serveti, e kemi dëgjuar tek videot në Instagram tek gjyshja e Dojnës. Veterani i njohur i luftës, Servet Agalliu ishte i ftuar këtë të mërkurë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Mendoj babain tim”/ Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit

Publikuar

-

Nga

Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë  në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit “Udhëtim në Pranverë”, e cila ka treguar se kjo këngë i kujton gjithmonë babain e saj. Vikena është përlotur gjatë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Është bërë Tirana prostitucion i gjallë”/ Stresi shpërthen në ofendime

Publikuar

-

Nga

Reperi Stresi është një nga personazhet që është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e tij private. Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Stresi u komentua për fotot që qarkulluan në rrjet ku shfaqej me një vajzë në një klub nate. Mbrëmjen e kaluar stresi ka publikuar disa story në rrjetin Instagram ku ka […]

LEXO TE PLOTE